+359 87 799 3315 help@begach.com

Стартов списък 

 

 

Моля, намерете вашето име в таблицата по-долу и запомнете вашият стартов ред и пътечки. Убедете се че сте запознати с правилата за участие и инструкциите в деня на състезанието.

 

 

КАРТА

А – Вход в състезателната зона

  1. Съдийска маса
  2. Старт
  3. Изход басейн от коридор
  4. Изход басейн през стълбичка
  5. Зона Трансит, Багаж и Подсушаване
  6. Велотренажори
  7. Бягащи пътеки
  8. Финал

 

Number / номер Коридор / Lane Пътечка / вело / velo / lane Име / Name Пол / Sex Дисциплина / Discipline Вълна̀ / Heat
101 1 1 Rayna Kostova Female Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 1
102 2 2 Gergana Kabadaev Female Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 1
103 3 3 Nikol Burova Female Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 1
104 4 4 Petra Kirilova Female Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 1
105 5 5 Neda Angelova Female Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 1
151 1 6 Krasimir Georgiev Male Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 2
152 2 7 Yoan Vladimirov Male Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 2
153 3 8 Aleksandar Kabadaev Male Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 2
154 1 1 Lilia Varbanova Male Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 3
155 2 2 Yoan Titev Male Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 3
156 3 3 Kristiyan Ivanov Male Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 3
157 4 4 Matey Titev Male Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 3
158 2 5 Filip Yordanov Male Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 4
159 3 6 Boris Yordanov Male Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 4
160 4 7 Borislav Bakalov Male Детски (10-14г) / Kids (10-14y) 4
301 1 1 Elena Hadzhistoyanova Female Супер Спринт / Super Sprint 5
302 2 2 Krasimira Genova Female Супер Спринт / Super Sprint 5
303 3 8 Elisaveta Rachkova Female Супер Спринт / Super Sprint 5
351 1 3 Konstantin Hristov Male Супер Спринт / Super Sprint 6
352 2 4 Petar Burov Male Супер Спринт / Super Sprint 6
353 3 5 Stefan Mihov Male Супер Спринт / Super Sprint 6
354 4 6 Stanislav Ivanov Male Супер Спринт / Super Sprint 6
355 5 7 Plamen Jechev Male Супер Спринт / Super Sprint 6
401 1 1 Iveta Kostadinova Female Спринт / Sprint 7
402 2 2 Marta Droneva Female Спринт / Sprint 7
403 3 3 Veselina Kovacheva Female Спринт / Sprint 7
404 4 4 Radina Arnaudova Female Спринт / Sprint 7
405 5 5 Veselina Ivanova Female Спринт / Sprint 7
451 2 6 Ivelin Ivanov Male Спринт / Sprint 8
452 3 7 Dimitar Dimitrov Male Спринт / Sprint 8
453 4 8 Veselin Milev Male Спринт / Sprint 8
454 1 1 Vladimir Kostov Male Спринт / Sprint 9
455 2 2 Plamen Davidov Male Спринт / Sprint 9
456 3 3 Milen Kalchev Male Спринт / Sprint 9
457 4 4 Kaloyan Iliev Male Спринт / Sprint 9
458 1 5 Tsvetan Stamenov Male Спринт / Sprint 10
459 2 6 Roumen Ignatov Male Спринт / Sprint 10
460 3 7 Nikolay Titev Male Спринт / Sprint 10
461 4 8 Borislav Iliykov Male Спринт / Sprint 10
462 1 1 Grigor Varbanov Male Спринт / Sprint 11
463 2 2 Yani Slavov Male Спринт / Sprint 11
464 3 3 Hristo Kabadaev Male Спринт / Sprint 11
465 4 4 Aleksandar Stoyanov Male Спринт / Sprint 11
466 1 5 Georgi Petkov Male Спринт / Sprint 12
467 2 6 Georgi Palazov Male Спринт / Sprint 12
468 3 7 Georgi Koradov Male Спринт / Sprint 12
469 4 8 Momchil Ivanov Male Спринт / Sprint 12
470 1 1 Mario Iliev Male Спринт / Sprint 13
471 2 2 Vladimir Vladimirov Male Спринт / Sprint 13
472 3 3 Dimitar Dimitrov Male Спринт / Sprint 13
473 4 4 Emil Atanasov Male Спринт / Sprint 13
474 1 5 Georgi-Filiks Etaridzh Male Спринт / Sprint 14
475 2 6 Danail Edrev Male Спринт / Sprint 14
476 3 7 Petar Mladenov Male Спринт / Sprint 14
477 4 8 Veselin Kulev Male Спринт / Sprint 14
478 1 1 Ivan Ivanov Male Спринт / Sprint 15
479 2 2 Todor Popov Male Спринт / Sprint 15
480 3 3 Ivaylo Atanasov Male Спринт / Sprint 15
481 4 4 Ronald Hristov Male Спринт / Sprint 15
482 1 1 Vasil Vushev Male Спринт / Sprint 16
483 2 2 Konstantin Bozev Male Спринт / Sprint 16
484 3 3 Todor Stoyanov Male Спринт / Sprint 16
485 4 4 Asan Ibishev Male Спринт / Sprint 16
486 5 5 Nikolay Dimitrov Male Спринт / Sprint 16

 

Организатори